Autobraucēju ērtībām piektdien un brīvdienās asfaltēšanas darbus uz Tallinas šosejas neveiks

Lai netraucētu autobraucēju satiksmi nedēļas nogalē, autoceļa remontdarbi, kas norisinās uz Tallinas šosejas, posmā no Ādažiem līdz atpūtas kompleksam „Medzābaki”, tiks pārtraukti līdz pirmdienai un būvniekiem ir uzdots nodrošināt satiksmi visās ceļa joslās.

Piektdien uz šosejas (autoceļš A1) posmā no Gaujas tilta līdz Lilastei notiks iespējama atsevišķu nobrauktuvju asfaltēšana, neietekmējot kopējo satiksmes plūsmu.

Asfaltēšanas un frēzēšanas darbi šajā posmā atsāksies pirmdien, un tiem jābūt pabeigtiem līdz piektdienai, 18. jūlijam, kad Salacgrīvā sāksies mūzikas festivāls Positivus. No 18. līdz 20. jūlijam būvniekiem būs jānodrošina netraucēta satiksme visās autoceļa joslās.

“Festivāla līdzšinējā pieredze liecina, ka satiksme Tallinas šosejā Positivus festivāla laikā ir tiešām intensīva, tāpēc esam pateicīgi par LVC pretimnākšanu un izpratni satiksmes būvdarbus saplānojot tā, lai festivāla dienās ceļa remonts tiktu pabeigts un satiksme netiktu bremzēta,” saka Ģirts Majors, Positivus festivāla organizators.

Va/s „Latvijas Valsts ceļi” (LVC) aicina autovadītājus ar izpratni izturēties pret notiekošajiem autoceļu remontdarbiem, kuri nodrošinās, ka minētie Tallinas šosejas posmi labā kvalitātē kalpos vēl vismaz nākamos 10 gadus.

Kā jau informējām, šovasar uz Tallinas šosejas notiek rekonstrukcijas darbi, kurus posmā no Ādažiem līdz Gaujas tiltam (6,3. – 12,8. km) veic SIA „Lemminkainen Latvija” un posmā no Gaujas tilta līdz atpūtas kompleksam „Medzābaki”(12,8. – 21,0. km) veic SIA „Binders”. Pirmā posma kopējās izmaksas ir 1,32 milj. EUR, otrā posma izmaksas ir 1,014 milj. EUR. Būvdarbi abos posmos tiks pabeigti šogad.