Atjaunos autoceļu segumu Dobeles pusē

Uzsākti seguma atjaunošanas būvdarbi uz  valsts reģionālā autoceļa Jelgava–Dobele–Annenieki (P97) posmā no Dobeles līdz Liepājas šosejai (A9) (34,19.-45,41. km), uz reģionālā autoceļa Dobele–Bauska (P103) posmā no Kroņauces līdz Tērvetei (14.-19,52. km), kā arī uz vietējās nozīmes autoceļa Dobele–Krimūnas–Zaļenieki–Ūziņi (V1098) posmā no Dobeles līdz krustojumam ar autoceļu Pūri–Auce–Grīvaiši (P96) (2.-10,33. km). Visos trīs autoceļu posmos kopā tiks atjaunots segums 24 km garumā, un šos darbus paredzēts pabeigt septembrī.

Uz ceļa Jelgava–Dobele–Annenieki atjaunos ceļu 11 km garumā. Tur trīs kilometru posmā aiz Dobeles līdz Gardenei tiks veikta asfalta profila labošana, bet visa būvobjekta garumā no Dobeles cauri Anneniekiem līdz pat Liepājas šosejai (A9) paredzēta virsmas apstrāde. Projekta ietvaros paredzēts atjaunot arī piecas sabiedriskā transporta pieturvietas.

Arī ceļam Dobele–Bauska posmā no Kroņauces līdz Tērvetei piecos kilometros tiks veikta virsmas apstrāde un atjaunotas četras sabiedriskā transporta pieturvietas.

Savukārt uz ceļa Dobele–Krimūnas–Zaļenieki–Ūziņi posmā no Dobeles līdz Krimūnām labos ceļa iesēdumus un veiks virsmas apstrādi gandrīz astoņos kilometros.

Sākoties būvdarbiem, uz visiem trim autoceļiem būs ātruma ierobežojums 70 km/h un 50 km/h.

Būvdarbus visos trīs objektos veic SIA Strabag, un kopējā būvdarbu līgumcena ir 1,4 miljoni eiro (ar PVN).

Aktuālā informācija par satiksmes ierobežojumiem pieejama www.lvceli.lv vai pa diennakts bezmaksas tālruni 80005555,  kā arī aplikācijā Waze.