Aglonas apkaimē vairākas dienas tiks ierobežota kravas auto tranzītsatiksme

Lai nodrošinātu Vissvētākās Jaunavas Marijas Debesīs uzņemšanas svētku dalībnieku drošību, sākot no šī gada 12. augusta plkst. 17.00 līdz 15. augusta plkst. 18.00 tiks slēgta kravas auto tranzītsatiksme uz vairākiem valsts reģionālās un vietējās nozīmes autoceļiem Aglonas apkaimē.

Ierobežojumi neattieksies uz Aglonas svētku dalībniekiem un sabiedrisko transportu.

Kravas auto tranzītsatiksme tiks slēgta sekojošos autoceļu posmos:

–           Dagda–Aglona (P60) posmā Sloboda–Aglona;

–           Krāslava–Preiļi–Madona (P62) posmā Krāslava–krustojums ar autoceļu Krievijas robeža (Grebņeva)–Rēzekne–Daugavpils–Lietuvas robeža (Medumi) (A13);

–           Krāslava–Izvalta–Šķeltova–Aglona (V636) posmā Šķeltova–Aglona;

–           Peipiņi-Prusaki-Grāveri (V641);

–           Jaunaglona–Aglona (V745);

–           Aglona–Višķi (V762).

Kā apbraucamos ceļus ieteicams izmantot:

–           Malta–Sloboda (P57);

–           Kastīre–Kategrade–Kameņeca–Kapiņi (V744);

–           Jaunokra–Grāveri (V610);

–           Grāveri – Višķi (V676) – Višķi – Nīcgale (P64) – līdz A13 Krievijas robeža (Grebņeva)–Rēzekne–Daugavpils–Lietuvas robeža (Medumi).

Atgādinām, ka šobrīd ceļu remontdarbi visā Latvijā notiek vairāk kā 100 valsts autoceļu posmos, tāpēc aicinām autovadītājus rēķināties ar satiksmes ierobežojumiem un ieplānot papildu laiku, kas varētu būt nepieciešams šķērsojot remontdarbu posmus .

Aicinām autovadītājus ar izpratni izturēties pret ieviestajiem satiksmes ierobežojumiem un ievērot satiksmes organizācijas kārtību.

Aktuālā informācija par satiksmi valsts autoceļu tīklā un uzziņas ir pieejamas pa diennakts bezmaksas tālruni 80005555, www.lvceli.lv, kā arī aplikācijā Waze.