23 valsts ceļu posmos notiek remontdarbi; no Grebņevas līdz Kārsavai 4 luksoforu posmi

Valsts autoceļu tīklā darbi notiek 23 ceļu posmos, tai skaitā uz desmit tiltiem un pārvadiem. Vairākos galveno autoceļu posmos ierīko vidējā ātruma kontroles reģistrācijas iekārtas, tāpēc attiecīgajos posmos ieviests ātruma ierobežojums 50 un 70 km/h:

 • uz Valmieras šosejas (A3) starp Plāci un Stalbi;
 • uz Daugavpils šosesas (A6) no Kokneses līdz Stukmaņiem;
 • uz Liepās šosejas no no Kalniņiem līdz Durbei;
 • uz autoceļa Krievijas robeža (Grebņeva)–Rēzekne–Daugavpils-Lietuvas robeža (Medumi) (A13) no Kovališķiem līdz Zolvas ezeram.

Joprojām ilgākais laiks ceļā būvdarbu dēļ jāplāno braucot cauri Lielvārdei, kur uz Daugavpils šosejas notiek plaši būvdarbi un ieviesti trīs reversās kustības posmi un uz autoceļa Krievijas robeža (Grebņeva)–Rēzekne–Daugavpils-Lietuvas robeža (Medumi) (A13) no Grebņevas līdz Kārsavai, kur ierīkoti četri luksoforu posms.

Lielākie ierobežojumi uz valsts galvenajiem autoceļiem:

 • uz Vidzemes šosejas (A2) no Sēnītes līdz Siguldai satiksme pa labās puses brauktuvi, ātruma ierobežojums 70 un lokāli 50 km/h. Satiksme pa vienu joslu katrā virzienā.  Paredzamais remontdarbu posma šķērsošanas laiks 20 minūtes;
 • uz Daugavpils šosejas dzelzceļa pārvada pie Pļaviņām remonts. Viens luksoforu posms. Ātruma ierobežojums 30 km/h. Platuma ierobežojums 3,5 m.
 • uz Daugavpils šosejas (A6) Lielvārdē trijos posmos satiksmi regulē ar luksoforu, ātruma ierobežojums 50 km/h, posma šķērsošanai jāplāno gandrīz 30 minūtes;
 • uz autoceļa Krievijas robeža (Grebņeva)–Rēzekne–Daugavpils-Lietuvas robeža (Medumi) (A13) no Grebņevas līdz Kārsavai ātruma ierobežojums 70 un lokāli 50 km/h, četri luksoforu posms. Paredzamais remontdarbu posma šķērsošanas laiks 30 minūtes.

Lielākie ierobežojumi uz valsts reģionālajiem autoceļiem:

 • uz autoceļaButnāri–Saldus–Ezere posmā no krustojuma ar autoceļu Silaiņi–Kursīši (V1163) pie Kursīšiem, līdz Ezerei ātruma ierobežojums 30 līdz 70 km/h. Viens luksoforu posms. Platuma ierobežojums 2,75m. Paredzamais remontposma šķērsošanas laiks 20 minūtes;
 • uz autoceļa Tukums–Kuldīga (P121) posmā no Vānes līdz Kabilei viens luksoforu posms. Ātruma ierobežojumi 50 un 70 km/h. Paredzamais posma šķērsošanas laiks  20 minūtes.

Četri tilti uz būvdarbu laiku ir slēgti satiksmei:

 • tilts pār Stendi uz autoceļa Talsi–Remeši (V1406) Pastendē, apbraucamais ceļš pa Ventspils šoseju (A10) un autoceļu Talsi–Stende–Kuldīga (P120). Jāplāno papildu laiks līdz pusstundai;
 • tilts pār Gauju pie Rāmniekiem uz autoceļa Dukuri-Rāmnieki (V330) (turpinās būvdarbu tehnoloģiskais pārtraukums), apbraukšana pa valsts autoceļiem un pašvaldības ielām; gājēju pārvietošanās notiek pa līdzās esošo gājēju tiltu;
 • tilts pār Gauju un tilts pār Gaujas atteku (izņemot piekļūšanai īpašumiem starp tiltiem) Valkas novadā uz reģionālā autoceļa Valka–Vireši (P23). Slēgto posmu iespējams apbraukt pa reģionālo autoceļu Smiltene–Valka (P24) un Lipši–Spicrāmis (V267), ceļā jāplāno 25 minūtes.

Plānojot braucienus, aicinām ieskatīties remontdarbu kartē VSIA Latvijas Valsts ceļi mājaslapā www.lvceli.lv, kur atzīmēti visi aktuālie satiksmes ierobežojumi uz valsts autoceļiem.

Lai iegūtu vai nodotu informāciju par notiekošo uz valsts autoceļiem, aicinām zvanīt uz VSIA Latvijas Valsts ceļi diennakts informatīvo bezmaksas tālruni 80005555.