Muzeju naktī Latvijas Ceļu muzejs aicina uz fotoizstādi “Tilti pār Abavas upi”

Muzeju naktī, 13.maijā, no plkst. 18.00 līdz 23.00 Latvijas Ceļu muzejs, kas atrodas Tukuma novadā Smārdes pagastā Šlokenbekas muižā, aicina visus interesentus uz fotoizstādi Tilti pār Abavas upi.

13. maijā plkst. 18.00 notiks izstādes atklāšana, bet no plkst. 18.15 līdz 20.00 muzeja brīvdabas ekspozīcijā darbosies Tukuma 12. skautu un gaidu vienības jaunieši. Tāpat kā uz ceļiem ir ceļazīmes, tā arī skautiem un gaidām ir pašu radītas ceļazīmes, kas veidotas no akmentiņiem, zāles ceriem, čiekuriem un citiem dabas materiāliem. Šīs zīmes veiksmīgi rāda ceļu, ja māk tās ieraudzīt. Nāc, radi un pamani tās arī tu!

No plkst. 19.00 līdz 20.00 notiks ekskursija Ceļu muzejā gida vadībā, pulcēšanās pie muzeja ieejas kāpnītēm. Savukārt no plkst. 18.00 līdz 23.00 apmeklētāji varēs piedalīties radošajās darbnīcās, spēlēt izzinošas spēles, skatīties dokumentālus kadrus par ceļu un tiltu būvniecību un tās vēsturi.

Latvijas muzeji jau 19. reizi iesaistīsies starptautiskajā Eiropas Muzeju nakts pasākumā, šī gada Muzeju nakts vienojošā tēma ir Radīšana. Vairāk informācijas par Latvijas Ceļu muzeju šeit: https://test.lvceli.lv/saites/celu-muzejs-un-ekskursijas/kontaktinformacija/