LVC aicina uz piegādātāju sapulci par dinamiskās iepirkumu sistēmas izveidi

VSIA Latvijas Valsts ceļi (LVC) plāno izveidot un ieviest dinamiskās iepirkumu sistēmas izveidi satiksmes organizācijas tehnisko līdzekļu (signālstabiņi, drošības barjeras, ceļazīmes) iepirkumiem. Lai informētu ieinteresētos piegādātājus, LVC rīko apspriedi.

Apspriedes pirmā daļa norisināsies rakstveidā. Ieinteresētie piegādātāji jautājumus, komentārus un priekšlikumus par plānoto iepirkuma priekšmetu var iesūtītrakstiski līdz2023. gada 28. augusta plkst. 14.00 uz pasūtītāja kontaktpersonas e-pastuina.logina@lvceli.lv.

Apspriedes otrā daļa noritēs tiešsaistēMS Teams platformā 2023. gada 29. augusta plkst. 10.00. Ieinteresētie piegādātāji var pieteikties tiešsaistes apspriedei līdz 2023. gada 28. augusta plkst. 14.00, nosūtot savu pieteikumu uz pasūtītāja kontaktpersonas e-pastu ina.logina@lvceli.lv.

Detalizētāka informācija par apspriedi un plānoto iepirkuma priekšmetu publicēta Elektronisko iepirkumu sistēmā pasūtītāja pircēja profilā konkrētās publikācijas sadaļā ŠEIT . Paziņojums par apspriedi ar piegādātājiem publicēts arī Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Lai iegūtu vai nodotu informāciju par notiekošo uz valsts autoceļiem, aicinām zvanīt uz VSIA Latvijas Valsts ceļi diennakts informatīvo bezmaksas tālruni 80005555.

Informāciju sagatavoja VSIA Latvijas Valsts ceļi Komunikācijas daļa