Kurzemē no Vānes līdz Kabilei atjaunos segumu

Uz reģionālā autoceļa Tukums–Kuldīga (P121) posmā no Vānes līdz Kabilei (46,13.–56,93. km) sāk atjaunot asfaltbetona segumu. Remontdarbu laikā satiksme organizēta ar ceļazīmēm, vadstatņiem un pārvietojamiem ceļazīmju vairogiem,  Ātruma ierobežojums visā posmā  70 km/h, bet darba zonā 50 km/h. Vienā posmā satiksmi regulē ar luksoforiem. Posma šķērsošanas ilgums 20 minūtes.

Posmā veiks esošā asfalta izlīdzinošo frēzēšanu un ieklās jaunu dilumkārtu, kā arī labos ceļa profilu, uzpildīs nomales, krāsos pieturvietu soliņus, iztīrīs caurtekas un nomainīs ceļazīmes. Darbu līgumcena ir 1 075 555,54 eiro (ar PVN), tos veic SIA VIA, būvuzraudzību nodrošina SIA Firma L4. Plānots, ka remontdarbi tiks pabeigti vasaras vidū. 

Šim posmam 2014. gadā pabeigta pārbūve, piesaistot ERAF līdzfinansējumu, ir pagājuši astoņi gadi un dilumkārta jānomaina, lai plaisas un citi nelieli defekti, kas šo gadu laikā ir parādījušies, nepārvērstos lielākos un tādējādi ūdenim nebūtu iespējas nokļūt zemākos ceļa konstrukcijas slāņos un tos sabojāt.

Lai iegūtu vai nodotu informāciju par notiekošo uz valsts autoceļiem, aicinām zvanīt uz VSIA Latvijas Valsts ceļi diennakts informatīvo bezmaksas tālruni 80005555.

Informāciju sagatavoja VSIA Latvijas Valsts ceļi Komunikācijas daļa un Satiksmes informācijas centrs