Daugavpils novadā uz Daugavpils šosejas slēgs tiltu pār Šaltupi

Uz remontdarbu laiku tiks slēgts Šaltupes tilts uz Daugavpils šosejas (A6) (226. km). Kamēr tilts ir slēgts, satiksme būs novirzīta uz Daugavpils šosejas labās puses brauktuvi un tiks organizēta pa vienu joslu katrā virzienā 1,6 km garā posmā. Lai nodrošinātu slēgtā posma apbraukšanu, ir izbūvēts arī pagaidu rotācijas aplis. Remonta posmā ieviesti arī ātruma ierobežojumi 50 un 70 km/h.

Šaltupes tilts ir sliktā tehniskā stāvoklī, tāpēc esošais tilts tiks nojaukts un tā vietā izbūvēta jauna liela izmēra caurteka. Tāpat tiks veikta nogāžu un gultnes nostiprināšana, segas konstrukcijas atjaunošana, drošības barjeru uzstādīšana un citi darbi.

Šī paša līguma ietvaros uz Daugavpils šosejas (A6) netālu no Lūbastes Daugavpils novadā (224,78. km) notiek uz ceļa pārvada pār dzelzceļu remontdarbi. Satiksme tur tiek organizēta pa vienu joslu un to regulē ar luksoforu, vadstatņiem un ceļazīmēm. Būvdarbu posmā ieviesti ātruma ierobežojumi 70 un 50 km/h.

Darbus abos objektos veic SIA Rīgas tilti. Projektētājs Šaltupes tiltam ir SIA Projekts 3, bet dzelzceļa pārvadam –  A/S Ceļu projekts. Kopējā līguma ir  summa 912 855 eiro (ar PVN).