Būvdarbu posmā uz autoceļa Stende–Lauciene–Mērsrags tehnoloģiskais pārtraukums; ātruma ierobežojums 70 km/h 

Ceļa pārbūves darbiem, kas notiek uz valsts vietējā autoceļa Stende–Lauciene–Mērsrags (V1401) posmā no Druķiem līdz krustojumam ar Grīvas ceļu (18,1.–30,7. km), sācies tehnoloģiskais pārtraukums līdz nākamā gada pavasarim. Šajā laikā posmā saglabāsies ātruma ierobežojums 70 km/h. Posma šķērsošanas laiks līdz 15 minūtēm.

Kopš būvdarbu sākuma šā gada jūlijā 12 kilometru garumā jau ir veikta karstā asfalta profila labošana, tīrīti grāvji un caurtekas, uzpildītas ceļa nomales un veikta profilēšana vidēji 1,5 m platumā. Teritorija ir attīrīta no krūmiem, atvasēm un kokiem ir izzāģēti sausie un liekie zari. Izbūvētas autobusa pasažieru platformas.

2024. gadā pabeigs dubultās virsmas apstrādi, kā arī izbūvēs jaunu caurteku. Pasažieru autobusu platformām uzstādīs atkritumu urnas un soliņus.

Darbus veic SIA VIA un VAS Latvijas autoceļu uzturētājs par līgumsummu 1 371 344,51 eiro (ar PVN). Būvuzraudzību nodrošina SIA ACM Projekts. Darbus plānots pabeigt 2024. gadā vasarā.

Lai iegūtu vai nodotu informāciju par notiekošo uz valsts autoceļiem, aicinām zvanīt uz VSIA Latvijas Valsts ceļi diennakts informatīvo bezmaksas tālruni 80005555.

Informāciju sagatavoja VSIA Latvijas Valsts ceļi Komunikācijas daļa