Bauskas šosejas posmā Iecavā nedarbosies luksofori; iespējami sastrēgumi arī dienas laikā

No šodienas plkst. 7.00 Iecavā nedarbosies luksofori, kas atrodas remontdarbu posmā uz Bauskas šosejas (Rīgas ielā, autoceļa A7 42,852.– 44,796. km). Plānots, ka luksoforu darbība tiks atjaunota šonedēļ, kad tiks pabeigti nepieciešamie būvdarbi.

Veicamo darbu dēļ šonedēļ posmā sastrēgumi var veidoties visas dienas garumā, lai tos iespējami mazinātu, satiksmes regulēšanā tiks iesaistīti regulētāji, gan uz pamatceļa, gan uz lielākiem pieslēgumiem.

Aicinām autovadītājus būt uzmanīgiem, sekot līdzi ceļazīmēm un pēc iespējas izvēlēties citus maršrutus! Tiem, kas dodas Bauskas virzienā, remontdarbus ir iespējams apbraukt caur Vecumniekiem, savukārt tiem, kas dodas uz Lietuvu vai no Lietuvas, iesakām izmantot Jelgavas šoseju (A8) un robežu šķērsot Meitenē.

Darbi notiek no autoceļa Iecava–Stelpe–Stelpes šoseja (P92) līdz Upes ielai. Projekta ietvaros tiks veikta seguma nofrēzēšana un jauna seguma ieklāšana, jaunu horizontālo marķējumu un ceļa zīmju uzstādīšana. Atjaunos arī tilta pār Iecavas upi hidroizolāciju un segumu.

Būvdarbus Iecavā veic SIA Strabag, par līgumcenu 237 546,35 eiro (bez PVN). Darbus plānots pabeigt jūnija sākumā.