Atsākas darbi uz autoceļa Daugavpils–Skrudaliena–Baltkrievijas robeža Daugavpils novadā

Pēc ziemas tehnoloģiskā pārtraukuma atsākušies seguma atjaunošanas darbi uz reģionālā autoceļa Daugavpils–Skrudaliena–Baltkrievijas robeža (Silene) (P68) posmā no krustojuma ar Daugavpils apvedceļu (Tabore–Laucese, P66) līdz Silenei (7,84.-20,98. km) Daugavpils novadā.

Visā objektā satiksmi regulē ceļazīmes, kā arī ir ieviests ātruma ierobežojumi 70 un 50 km/h. Vienā posmā satiksme tiks regulēta ar luksoforu palīdzību. Vidējais posma šķērsošanas laiks ir 25 minūtes.

Darbu ietvaros tiks labots autoceļa profila, izlīdzināti iesēdumi un ieklāta asfalta virskārta. Kā arī izbūvēta pasažieru pieturvietas platforma.  Darbus, kurus plānots pabeigt jūnijā,  par 1,98 milj. (ar PVN) eiro veic SIA Binders. Darbi tiek veikti par valsts budžeta līdzekļiem un uz VSIA Latvijas valsts ceļi izstrādātā vienkāršotā projekta pamata.

Būvdarbi uz šī ceļa šogad noritēs arī posmā no Katineļiem līdz Smiļģīnas ezeram (21,00.-27,10. km). Pārbūves posmā reciklēts vecais asfalta segums, izbūvēta  jauna šķembu pamata kārta. Šogad tiks ieklātas trīs asfalta kārtas, pabeigts stiprināt nogāzes u.c. darbi.

Būvdarbus, kuri tiks atsākti nākamnedēļ, veic SIA Binders par līgumcenu 4,23 milj. eiro (ar PVN), ko sedz no valsts budžeta ar ERAF līdzfinansējumu. Projekta autors AS Ceļuprojekts.

Informāciju sagatavoja VSIA Latvijas Valsts ceļi Komunikācijas daļa