Atjaunos segumu uz Pierīgas autoceļiem Jaunmārupe–Skulte un Imanta–Babīte

Šonedēļ sāk atjaunot segumu valsts vietējās nozīmes ceļiem Pierīgā pie Skultes un Babītes.

Uz ceļa Jaunmārupe–Skulte (V14) posmā no lidostas līdz Liepājas šosejai (3,57.– 7,02. km) darbu ietvaros ar asfaltbetonu labos iesēdumus un ceļa profilu, veiks vienkārtas virsmas apstrādi ar bitumena emulsiju un sīkšķembām, pārbūvēs sabiedriskā transporta pieturvietas un uzklās horizontālo marķējumu. Vietās, kur tas ir nepieciešams, uzstādīs arī drošības barjeras.

Būvdarbu laikā posmā atļautais braukšanas ātrums tiks samazināts līdz 50 un 70 km/h. Darbus Skultē veic AS A.C.B. par līgumcenu 507 464 eiro.

Savukārt, atjaunojot segumu uz autoceļa Imanta–Babīte (V20) posmā no Rīgas robežas gar Spilves ciemu (0,0.–2,09. km), tiks nozāģēti satiksmei bīstamie koki un zari, izbūvēs asfalta sasaistes kārtu un dilumkārtu. Būvdarbu posmā braukšanas ātrums  ierobežots līdz 50 un 70 km/h, tiks uzstādīti arī pagaidu luksofori. Pēc remontdarbu pabeigšanas šajā ceļa posmā tiks mainīts pastāvīgais maksimālā braukšanas ātruma režīms – agrāko 70 km/h vietā būs atļauts ātrums 50 km/h.

Darbus Babītē veic AS A.C.B. par līgumcenu 480 378 eiro.

Darbus abos objektos plānots pabeigt līdz augusta vidum. Finansējums nāk no papildu piešķirtajiem 100 miljoniem eiro no budžeta programmas Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem.